Strona głównaWiadomościNadchodzi pierwsze większe rozszerzenie do Realpolitiks

Nadchodzi pierwsze większe rozszerzenie do Realpolitiks

Pamiętacie grę Realpolitiks studia Jujubee? Jeśli podobała Wam się rola wirtualnego polityka, mamy dla Was dobrą wiadomość – w połowie marca ukaże się dodatek do tego tytułu.

W nowym DLC, które ma kosztować około 7 euro, dostaniemy między innymi opcję współpracy z tajnymi organizacjami, które mogą się okazać przydatne w walce o władzę. Będą to na przykład wielkie korporacje, mafie, hakerzy i wszelkiego rodzaju aktywiści. Oprócz tego w nasze ręce oddane zostaną nowe zdarzenia i zadania oraz nowy scenariusz. Oprócz dodatku w formie płatnego DLC gracze otrzymają kolejną, darmową aktualizację, z poprawkami w rozgrywce na podstawie głosów graczy.

Dodatek, którego premierę zaplanowano na 15 marca, będzie pierwszym płatnym dodatkiem do tej gry. Szczegóły na temat kolejnego, takie jak data premiery, cena ani zawartość nie zostały jeszcze ujawnione. Oprócz tego studio Jujubee rozpoczęło już prace nad drugą częścią Realpolitiks. Jak chwalą się autorzy, pierwsza część gry przekonała do zakupu jak do tej pory około 50 tysięcy graczy.

Źródło: Stooq.pl

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię