Strona główna Wiadomości Stworzona przez fana mapa Cairo do Overwatch przyciągnęła uwagę Jeffa Kaplana

Stworzona przez fana mapa Cairo do Overwatch przyciągnęła uwagę Jeffa Kaplana

- Reklama -

Inspirowana Kairem mapa do Overwatch jest tak dobra, że zainteresowała reżysera gier Jeffa Kaplana. Autorem jest Joshua Llorentein, który stworzył ją w Unreal Engine 4. Trzeba przyznać, że świetnie wygląda, niczym wyjęta z playbooków Blizzarda.

Llorente w zeszłym tygodniu za pośrednictwem serwisu Reddit opublikował grafikę z mapy. Nie umknęło to uwadze Jeffa Kaplana, który krótko skomentował dzieło:

Świetna robota! Będziemy w kontakcie.

Dzisiaj Llorente udostępnił film z pieszej wędrówki po mapie. Trzeba przyznać, że wygląda świetnie. Warto zwrócić uwagę na światło Księżyca odbite od dachów budynków. Miękkie krawędzie oraz mnogość przejść i tuneli sugerują, że nie jest to mapa zrobiona z myślą o typowej rozgrywce a bardziej jako przyjemna dla oka wycieczka. W przyszłości może okazać się, że jest szansą dla autora na nawiązanie współpracy z Blizzard, co zresztą mogą sugerować słowa Kaplana.

Trzymamy kciuki za autora projektu i życzymy angażu w ekipie pracującej nad kolejną grą w uniwersum Overwatch. A Was zapraszamy do obejrzenia filmów z prezentacją mapy pieszo i z lotu ptaka.

[you tube=41Ocozd4Ijc]
[you tube=uFIHR3t2iOQ]

Źródło: pcgamer

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE