Strona głównaWiadomościStworzona przez fana mapa Cairo do Overwatch przyciągnęła uwagę Jeffa Kaplana

Stworzona przez fana mapa Cairo do Overwatch przyciągnęła uwagę Jeffa Kaplana

Inspirowana Kairem mapa do Overwatch jest tak dobra, że zainteresowała reżysera gier Jeffa Kaplana. Autorem jest Joshua Llorentein, który stworzył ją w Unreal Engine 4. Trzeba przyznać, że świetnie wygląda, niczym wyjęta z playbooków Blizzarda.

Llorente w zeszłym tygodniu za pośrednictwem serwisu Reddit opublikował grafikę z mapy. Nie umknęło to uwadze Jeffa Kaplana, który krótko skomentował dzieło:

Świetna robota! Będziemy w kontakcie.

Dzisiaj Llorente udostępnił film z pieszej wędrówki po mapie. Trzeba przyznać, że wygląda świetnie. Warto zwrócić uwagę na światło Księżyca odbite od dachów budynków. Miękkie krawędzie oraz mnogość przejść i tuneli sugerują, że nie jest to mapa zrobiona z myślą o typowej rozgrywce a bardziej jako przyjemna dla oka wycieczka. W przyszłości może okazać się, że jest szansą dla autora na nawiązanie współpracy z Blizzard, co zresztą mogą sugerować słowa Kaplana.

Trzymamy kciuki za autora projektu i życzymy angażu w ekipie pracującej nad kolejną grą w uniwersum Overwatch. A Was zapraszamy do obejrzenia filmów z prezentacją mapy pieszo i z lotu ptaka.

[you tube=41Ocozd4Ijc]
[you tube=uFIHR3t2iOQ]

Źródło: pcgamer

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię