Strona głównaGryNadchodzi S.T.A.L.K.E.R Battle Royale

Nadchodzi S.T.A.L.K.E.R Battle Royale

Focus Home Interactive opublikował pierwsze screeny z zapowiadanego FPS Battle Royal – Fear of the Wolves. Fani serii S.T.A.L.K.E.R powinni poczuć się jak w domu. Gra zabierze nas w napromieniowane okolice Czarnobyla.

Fear of the Wolves będziemy mogli rozgrywać w klasycznym trybie Battle Royale, gdzie z pośród 100 graczy przeżyć może tylko jeden. Drugi tryb rozgrywki podzieli graczy na drużyny, które będą walczyły między sobą.

Aby zabezpieczyć najlepsze miejsca, gracze będą musieli martwić się nie tylko o siebie i swoich kompanów. Na pustkowiu wszyscy są zagrożeni przez śmiertelne anomalie i dynamicznie zmieniającą się pogodę. W wraz z upływem czasu gracze muszą dostosowywać strategię do aktualnych warunków. Użycie sprzętu ochronnego pozwoli eksplorować radioaktywne strefy i zdobyć tam najlepsze wyposażenie.

Zgodnie z komunikatem prasowym, każda rozgrywka będzie wyjątkowa, a to dzięki nieregularnemu i nieprzewidzianemu rozprzestrzenianiu się śmiertelnego promieniowania. Będzie ono zamykało graczy na coraz mniejszym terenie jak w klasycznych grach battle royale. Gracze do dyspozycji dostaną cały arsenał broni palnej oraz broni białej.

Na poniższych screenach zaprezentowane zostały niektóre lokalizacje w jakich przyjdzie nam rozgrywać mecze. Możemy zobaczyć na nich także zmutowane wilki, które w watahach będą atakowały graczy gdy tylko nieopatrznie zbliżą się do granicy strefy.

Gra ukaże się jeszcze tego lata w ramach Early Access.

Dajcie znać w komentarzach co sądzicie o kolejnej grze BR.

Źródło: dsogaming

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię