Strona głównaGryTwitterowe konto Anthem znowu aktywne

Twitterowe konto Anthem znowu aktywne

Prawie rok po tym jak konto Anthem na Twitterze przeszło w stan nieaktywny, znowu zostało aktywowane. Sama gra ma spore opóźnienie i prawdopodobnie zobaczymy ją dopiero w 2019 roku. Jednak ponowna aktywacja konta może oznaczać, że prace nad grą wchodzą w kolejną fazę.

Anthem to jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów od Electronic Arts. Fani od jakiegoś czasu mogli już stracić nadzieję, jednak aktywacja konta może rozpalić ją na nowo. Co więcej nowy wpis jest dość zagadkowy ponieważ niesie ukrytą wiadomość.

W poście trzy razy zamieszczone jest słowo „Dekodowanie”. Przypomina to moment uruchamiania mecha i wyświetlanie napisów na ekranie przed twarzą pilota. Możliwe też, że ma to związek z nadchodzącymi targami E3. Większość osób oczekuje, że gra zostanie zaprezentowana właśnie podczas imprezy. Jest to też najlepszy moment aby pokazać ją przed premierą zapowiadaną na marzec 2019.

Dyrektor finansowy EA Blake Jorgensen powiedział, że Anthem nie wpłynie na wyniki finansowe za ten rok, ale również na przyszły. Co może być dość niepokojącym sygnałem.

Na chwilę obecną BioWare obiecuje, że Anthem zostanie wydane w marcu 2019 zarówno na Pc jak i konsole. Teraz pozostaje czekać na E3.

Źródło: segmentnext

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię