Strona głównaWiadomościNajciekawsze promocje gier z okazji Halloween

Najciekawsze promocje gier z okazji Halloween

Steam, GOG i Green Man Gaming wystartowały wczoraj ze straszną wyprzedażą. Czy znajdą się jakieś gierki, których cena pozytywnie nas przerazi?

Przejrzeliśmy wiekszą część gier oferowanych w ramach halloweenowej promocji. I mimo wielkich apetytów i portfeli gotowych oddać swoją zawartość, jesteśmy nieco rozczarowani. Co prawda, zrobiliśmy duże oczy na widok cen topowych gier, ale z powodu ich nijakiej obniżki.

Niby 3 platformy niemalże równocześnie przystąpiły do przerażającej akcji, ale ciekawych pozycji z powalającą ceną można znaleźć zaledwie kilka. Szaleństwo zakupów ograniczyliśmy do 8 tytułów i to niespecjalnie najnowszych. Na Steamie interesująco wygląda upust na gry z serii Amnesia, Don’t Starve i na upartego Sleeping Dogs: Definitive Edition (choć na polskim Muve był już w o wiele niższej cenie).

Nie lepiej w naszych oczach wypadł GOG. Tutaj także 3 gierki na krzyż: Darkest Dungeon, Soma, Vampire: The Masquerade – Bloodlines. Darkest Dungeon ratuje nieco sytuacje, bowiem nigdy wcześniej nie kosztował tak mało. Jesli lubicie mroczne klimaty i turowy system walki, to jak najbardziej polecamy do ogrania.

Na koniec został Green Man Gaming, gdzie na miejscu znaleźliśmy tylko jedną grę, a raczej paczkę ze wszystkimi częściami Metro w wersji Redux. 20 zł za dwie części FPS-a może kusić osoby, które wcześniej nie miały styczności z uniwersum stworzonym przez Głuchowskiego.        

Steam:

GOG:

 

Green Man Gaming:

  • Metro Redux Bundle– £4.25 (20,20 zł) – cena uwzględnia dodatkowy voucher z 15% upustem ceny

 

Może wpadła Wam w oko inna gierka z atrakcyjnym rabatem? Dajcie nam znać.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię