Wstęp

Strona głównaPoradnikiNajlepsze 17-calowe laptopy do gier - marzec 2018

Najlepsze 17-calowe laptopy do gier – marzec 2018

Wstęp

Mobilność zawsze wiąże się z pewnymi kompromisami wobec wielkości ekranu. My postanowiliśmy zrzucić wszelkie kajdany, by podążyć śladem większego obrazu i przyjemniejszej rozgrywki. Przed Wami najlepsze laptopy gamingowe przedstawione w kilku przedziałach cenowych.

Po udanym polowaniu na laptopy mniejszego kalibru, postanowiliśmy poszerzyć naszą listę o grubszą zwierzynę. W końcu nauczono nas, że rzeczy im większe, tym lepsze i ma to swoje uzasadnienie szczególnie w obszarze gamingu. Ruszyliśmy więc śladem pozostawionym przez urządzenia wyposażone w ekrany minimum 17 cali. Była to przeprawa niełatwa, bowiem zdarzało się, że trop za ciekawymi osobnikami nagle urywał się w sklepie internetowym, gdzie wybór zakupu przysłaniała informacja o braku towaru w magazynie. Mimo sieciowych wpadek, ustrzeliliśmy kilka interesujących okazji, którymi z chęcią dzielimy się w niniejszym poradniku zakupowym.

Do wyboru jest kilkanaście najlepszych modeli przeznaczonych do grania na różnym poziomie przyjemności, a ten zaś wyznaczają kluczowe podzespoły, jak karta graficzna czy procesor. I wedle właśnie tego duetu ocenialiśmy potencjalną wydajność laptopów w grach. Ostatecznie zawsze spotkamy się przy fps-ach, dlatego zarówno wygląd, jak i liczbę złączy potraktowaliśmy jako obywateli drugiej kategorii.

Miejcie tylko na uwadze jedną sprawę, a mianowicie aktualność przedstawionych ofert. Zdarzyć się może, że po trzech tygodniach jakiś z wyróżnionych modeli zniknie z katalogu sprzedawcy bądź wzrośnie jego cena. Dlatego jeżeli planujecie sprowadzić do siebie jakąś atrakcyjną sztukę i taką wypatrzycie, to nie zwlekajcie zbyt długo z pokazaniem jej swojego biurka.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię