Najlepsze laptopy do gier - styczeń 2018

Opublikowany: 2018-01-18 przez grzegorz.rosa

Wstępniak

Szukasz idealnego laptopa, który nie przestraszy się najnowszych gier? Wybierz swój budżet, a my wskażemy gamingowe potwory.

Urządzenia mobilne do gier istnieją i nie powinniśmy negować ich potencjału jakości i wydajności. Są mniejsze od stacjonarek, wygodniejsze w transporcie i podobnie jak pełnowymiarowe komputery, mogą zaproponować przyjemność z rozgrywki mierzoną w dużym zapasie fps-ów. Dlatego coraz szybciej rozprzestrzeniają się wśród wymagających użytkowników, którzy cenią sobie nie tylko swobodę korzystania ze sprzętu w dowolnych warunkach, ale również komplementarne ujęcie laptopa. Natychmiast po zakupie otrzymujemy sprzęt przygotowany na każdą naszą zachciankę. Chwila relaksu z instalacją systemu i sterowników, a po chwili ostry - czasem przerywany przez rodziców i partnerów – gaming.

Niestety tam, gdzie niektórzy widzą wielkie zalety laptopów, inni z kolei zobaczą problem skrywający się za koniecznością przetrząśnięcia setek dostępnych modeli. A niech tylko trafi to na osobę mało obeznaną z realiami branży, wtem zakup może przysporzyć więcej smutku, aniżeli radości. Po rozpakowaniu i instalacji gry może okazać się, że Geralt krząta się po Wyzimie, jakby jechał na średniowiecznych antybiotykach, zaś w CS-ie przeciwnicy prędzej namierzą nas i zabiją, niż ujrzymy Silvera cień. A to wszystko nie z powodu braku umiejętności, a ograniczonej liczby klatek wygenerowanych przez marne podzespoły.

Zła decyzja będzie boleć Was aż do kolejnej transakcji, bowiem w większości przypadków z laptopa nie wyciągnięcie ani karty graficznej, ani procesora. Jednakże nie skreślajcie z listy życzeń mobilnego sprzętu nawet, gdy nie wiecie co kupić. Tutaj wkracza nasza ekipa, z wykazem najlepszych i zarazem najbardziej opłacalnych laptopów w kilku przedziałach cenowych. Żeby było od razu jasne, naszym priorytetem była wydajność, a dopiero po niej kwestia modernizowania urządzeń i wygląd. Nie zdziwcie się więc, gdy będzie brakować odtwarza DVD lub dodatkowego wejścia USB. Liczy się wyłącznie płynność w grach. Pod maską ma po prostu szaleć potwór, który nie przestraszy się wysokich detali i rozdzielczości.

Spis treści

  1. Wstępniak
  2. Laptop za 3000 zł
  3. Laptop za 3500 zł
  4. Laptop za 4000 zł
  5. Laptop za 4500 zł
  6. Laptop za 5000 zł
  7. Laptop za 6000 zł
  8. Laptop za 7000 zł

Komentarze

Odpowiadasz na komentarz # - zrezygnuj

Podobne

Ładowanie danych...