Wstęp

Jakie są najlepsze myszki dla graczy? Wskazanie kilku modeli jest zadaniem szalenie trudnym, bo każdy z nas ma inne wymagania, różne dłonie i odmienne style chwytów gryzonia. Jednak postaram się wymienić kilka modeli, które – w mojej ocenie – są szczególnie udane. Podzielę je pod kątem ceny, którą trzeba za nie zapłacić.

Często to powtarzam, ale lubię to stwierdzenie – myszka jest dla gracza tym, czym buty dla piłkarza lub miecz dla rycerza. Niby nie są najważniejsze, ale jeśli nie mają odpowiedniej jakości, to jest zdecydowanie trudniej. Przy czym nie ma czegoś takiego, jak najlepsza myszka dla graczy, która będzie pasować wszystkim. Jeśli ktoś tak mówi, to opowiada bzdury. Pamiętajcie, że mamy różne dłonie. Jedni mają większe, inni mniejsze. Jedni mają chude i długie palce, a inni krótsze i grubsze.

Do tego dochodzi też sposób trzymania gryzonia, przy czym wyróżniamy trzy podstawowe wersje: palm-grip, claw-grip oraz fingertip-grip. To wszystko ma ogromne znaczenie. Dlatego starałem się znaleźć modele, które odznaczają się wysoką precyzją, dobrą jakością wykonania, a przy tym uniwersalnością. Wybrałem po trzy z każdej kategorii cenowej: do 100 zł, do 200 zł, do 300 zł i powyżej.

ZOSTAW KOMENTARZ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię