Strona głównaWiadomościNajnowszy trailer Call of Duty: WWII robi piorunujące wrażenie. Można go oglądać...

Najnowszy trailer Call of Duty: WWII robi piorunujące wrażenie. Można go oglądać jak film

Activision i Sledgehammer zaprezentowali nowy trailer Call of Duty: WWII. To pierwszy materiał wideo, który prezentuje tak duży skrawek  i zarazem historię przedstawioną w kampanii fabularnej. Przy okazji robi piorunujące wrażenie.

W Call of Duty: WWII poznamy historię Ronalda ‘Red’ Danielsa – młodego rekruta w amerykańskiej armii. Żołnierz po raz pierwszy trafi na pole walki w czasie jednej z najtrudniejszych i najbardziej krwawych bitew w trakcie Lądowania w Normandii, określanego jako operacja Neptun. Danielsowi cudem udaje się ujść z życiem i ze swoim oddziałem zaczyna przebijać się przez kolejne lokacje w Europie. Weźmie udział między innymi w Bitwie o las Hürtgen oraz Ofensywie w Ardenach. Zatem czeka na nas kilka niezwykle ważnych i widowiskowych bitew.

[you tube=a9ITIaKzG3A]

Najnowszy trailer pierwszy raz daje nam tak duży podgląd na kampanię fabularną i główną oś historii. Trzeba uczciwie przyznać, że robi przy okazji piorunujące wrażenie. Nie wiem, jak wy, ale ja już nie mogę się doczekać premiery nowego CoD-a. Powrót do czasu II Wojny Światowej było najlepszą decyzją, jaką mogło podjąć Activision. Mam tylko nadzieję, że produkcja sprosta wysokim oczekiwaniom. Wszyscy gracze ruszą na fronty już 3 października, kiedy to oficjalnie gra pojawi się na sklepowych półkach.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię