Advertisement
Strona głównaPoradnikiGryNajtrudniejsze trofea Ghost of Tsushima

Najtrudniejsze trofea Ghost of Tsushima

Ghost of Tsushima to zdecydowanie jedna z najbardziej wyczekiwanych gier ostatnich miesięcy. Chociaż system walki sprawia mnóstwo frajdy, a widoki powalają na kolana, łowcy trofeów zastanawiają się pewnie, ile zajmie im zdobycie platynowego pucharka.

Najtrudniejsze trofea

Sucker Punch ewidentnie postawiło na prostą i przyjemną platynę. Mimo dosyć wymagającego systemu walki, większość trofeów jest stosunkowo łatwa i powinna wpaść automatycznie większości graczom, którzy ukończą wątek fabularny. W rezultacie najtrudniejsze będą te najbardziej czasochłonne pucharki.

Ghost of Tsushima

Platynowe trofeum wymaga oczywiście całkowitego ukończenia Ghost of Tsushima. Musicie wyzwolić więc trzy regiony wyspy i skończyć 61 różnych opowieści. Wśród trofeów znajduje się również srebrna nagroda za odblokowanie wszystkich Haiku, gorących źródeł, kapliczek i bambusowych stojaków. Łącznie jest ich aż 102.

To samo dotyczy porozrzucanych po mapie artefaktów oraz zapisków. Bardzo przydatnym może okazać się w zbieraniu znajdziek ubranie wędrowca. Po założeniu tej zbroi kontroler zacznie wibrować, gdy znajdziecie się w odpowiedniej odległości od artefaktu.

Jeżeli jesteście pewni, że chcecie zdobyć w Ghost of Tsushima platynowe trofeum, nie musicie się nigdzie spieszyć. Odkrywajcie całe regiony, szukajcie znajdziek i gońcie lisy. Znalezione w drodze do platyny lokacje znacznie ułatwią Wam również przejście wątku fabularnego.

Poziom trudności platyny

Ghost of Tsushima

Platyna w Ghost of Tsushima jest dosyć łatwa. Nie ma żadnego New Game+, ani wymaganego przejścia gry na wysokim poziomie trudności. Nie można również ominąć żadnego trofeum, więc równie dobrze możecie skończyć fabułę we własnym tempie, a za robienie zadań z pucharków zabrać się dopiero później, eksplorując otwarty świat.

W każdej chwili można również zmniejszyć poziom trudności do łatwego, co znacznie przyspieszy zdobywanie trofeów. Może okazać się to wyjątkowo pomocne dla osób, które mają problem z kontratakami czy perfekcyjnym parowaniem. Na Easy te mechaniki będą dużo prostsze do wykonania.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię