Strona głównaEsportNajwiększe gwiazdy Youtube i Twitch powalczą w turnieju Legion GeForce GTX Challenge...

Największe gwiazdy Youtube i Twitch powalczą w turnieju Legion GeForce GTX Challenge

Przed nami wielkie esportowe wydarzenie, w którym europejskie reprezentacje będą walczyć o sławę i nagrodę dla podległych im społeczności graczy. Wśród uczestników znalazła się również ekipa z Polski. 

Już 18 listopada w Paryżu rozpocznie się dwudniowy turniej Legion GeForce GTX Challenge, na który zjadą się ulubieńcy społeczności Youtube i Twitch z kilku europejskich państw. O tytuł mistrza powalczą Francuzi, Niemcy, Włosi, Skandynawowie, Polacy, Hiszpanie, Brytyjczycy oraz reprezentanci Wspólnoty Niepodległych Państw. Stawką międzynarodowych zawodów będzie nie tylko „nieśmiertelność”, ale również nagrody rzeczowe dla swoich fanów. W puli nagród znalazły się cztery karty graficzne GTX 1080 Ti oraz cztery laptopy Legion Y720.

Drużyna z Polski wydaje się być mocnym kandydatem do objęcia tronu, bowiem na jej liście znajdziemy same wielkie nazwiska, które echem rozchodzą się wzdłuż serwisu Youtube. Nieoficjalnym kapitanem teamu jest Izak, którego nie trzeba przedstawiać chyba nikomu. Towarzyszem broni będą mu Nervarien, Leh i Saju.

Rozpiska wydarzenia jest już wszystkim znana i zapowiada się bardzo emocjonująco. Zespoły powalczą na wielu growych płaszczyznach, konfrontując swoje umiejętności zarówno w celnym strzelaniu, działaniu zespołowym, jak rozwiązywania problemów w sposób stricte taktyczny. W menu gier turniejowych znajdziemy PlayerUnknown’s Battlegrounds Overwatch, Rocket League, Rainbow Six: Siege, Project CARS 2, Pro Evolution Soccer 2018, Destiny 2.

Wyniki meczów będzie można podejrzeć za pośrednictwem kanału Nvidia w serwisie Twitch. Jak myślicie, będzie więcej gadania, czy grania?

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię