Strona głównaWiadomościKolejna okazja, której nie można przepuścić. Pakiet 8 dobrych gier za niecałe...

Kolejna okazja, której nie można przepuścić. Pakiet 8 dobrych gier za niecałe 4 euro

Każda okazja by legalnie zaoszczędzić nieco grosza jest dobra, a gracze mają ich w ostatnim czasie całkiem sporo. Przejście Steama na złotówki, polska wersja sklepu GOG.com i nadchodzący Czarny Piątek to niektóre z nich. Dziś przed graczami kolejna sposobność na zrobienie doskonałego interesu.

W ofercie sklepu Fanatical.com znalazła się nietypowa paczka gier. Nietypowa, bo nie wiąże ich ani wspólna seria, ani rok wydania, ani kraj pochodzenia. W jej skład wchodzą:

– Carmageddon: Max Damage
– Punch Club – Deluxe Edition
– System Shock: Enhanced Edition
– Guts and Glory
– Serial Cleaner
– Final Exam
– Monochroma
– Sudden Strike Gold

Każda z nich zebrała dość dużo pozytywnych opinii, oczywiście najbardziej dumni możemy być z ocen jakie otrzymała nasza rodzima produkcja – Serial Cleaner. Kupując każdą z gier osobno wydalibyśmy około 100 euro, natomiast za powyższy zestaw zapłacimy zaledwie… 3,59 euro! Po przejściu Steama na ceny w złotówkach różnica jest troche mniejsza (302,83 zł za zakup każdej gry osobno, z tym, że Monochroma nie jest dostępna w polskiej wersji sklepu Steam), ale mimo wszystko przyznacie chyba, że zniżka i tak jest gigantyczna. W dodatku cztery spośród gier zostały wydane – oprócz Windowsa – także na macOSa i Linuxa. Czas na skorzystanie z promocji upływa za 13 dni, a zakupu możecie dokonać tutaj.

Źródło: Fanatical.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię