Strona głównaGryAktualnościMarvel's Avengers: Square Enix opublikowało 20-minutowy tutorial

Marvel’s Avengers: Square Enix opublikowało 20-minutowy tutorial

Nowa porcja rozgrywki z nadchodzącej gry Square Enix.

Gamescom zaspokaja potrzeby fanów, którzy odliczają dni do premiery Marvel’s Avengers. Dzisiaj światło dzienne ujrzał solidny fragment gameplayu.

Zobacz: Marvel: W szóstej fazie możemy zobaczyć Avengers vs X-Men

Po przeciekach przyszedł wreszcie czas na oficjalny materiał, prosto od twórców. Możemy zobaczyć umiejętności wielu superbohaterów, kilka krótkich dialogów pomiędzy nimi oraz różnorodność wyzwań, jakie będą czekać na graczy. Od machania potężnym młotem aż po latanie w kostiumie Iron Mana.

Oprócz zwykłych, stosunkowo słabych przeciwników na końcu przychodzi również czas na walkę z bossem. Widać zmieniające się etapy walki, rosnące wyzwanie oraz szeroki wachlarz umiejętności kontrolowanej przez nas postaci.

W swoim poście na blogu Crystal Dynamics powiedziało, że od prezentacji na E3 ciężko pracowali nad tutorialem, żeby wyglądał i działał tak dobrze, jak tylko się da. Podobnie mają zrobić z całą grą. Dodali również, że kolejnej porcji Marvel’s Avengers powinniśmy spodziewać się już w październiku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię