Strona głównaGryAktualnościNaughty Dog może pracować nad grą fantasy

Naughty Dog może pracować nad grą fantasy

Jeden z artystów Naughty Dog pochwalił się ostatnio grafiką inspirowaną nowym tytułem studia. Czyżby nadchodziła gra fantasy? 

Naughty Dog do tej pory nie pochwaliło się swoimi planami na przyszłość. Chociaż studio wciąż pewnie cieszy się sukcesem The Last of Us 2, muszą pracować nad czymś nowym. Potwierdza tę teorię post na Artstation Hyoung Nama, artysty studia.

Zobacz: Skyrim: mod na PS5 uruchamia kultową grę w 60 fps

Powyższa grafika pojawiła się niedawno na profilu Nama. Skomentował, że jest to praca inspirowana nową grą i dodał: „Wiecie, o czym mówię”. Wszystko wskazuje więc na to, że studio szykuje dla swoich fanów zupełnie nowe IP.

Grafiki Nama sugerują przejście w klimat fantasy. Byłaby to spora zmiana w porównaniu do poprzednich gier studia, Uncharted czy The Last of Us. Kilka miesięcy temu wciąż krążyły jednak plotki, że Naughty Dog pracuje nad contentem do TLoU2. Wewnątrz studia bez wątpienia dzieje się dużo i miejmy nadzieję, że niedługo przyjdzie nam poznać jakieś konkrety.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię