Strona głównaGryAktualnościSkyrim: mod na PS5 uruchamia kultową grę w 60 fps

Skyrim: mod na PS5 uruchamia kultową grę w 60 fps

Posiadacze PlayStation 5 mogą dołączyć do graczy Xboxowych i uruchomić kultowe RPG Skyrim w odświeżonej wersji. Polega ono między innymi na wsparciu dla 60 fps.

Skyrima w 60 klatkach możemy zobaczyć dzięki łatce, stworzonej przez modera o pseudonimie Wrighton, i dostępnej oficjalnie na stronie Bethesdy. Aby zobaczyć jak Skyrim wygląda w nowej wersji, wystarczy pobrać i aktywować modyfikację z poziomu menu modów w grze. Modyfikacja odblokowuje 60 klatek na sekundę nie tylko w wersji na next-gena Sony, ale także na konsolach PS4 i PS4 Pro, choć na nich efekt może nieco odbiegać od spodziewanego.

Zobacz: Cyberpunk 2077 jest w lepszym stanie niż kiedykolwiek był Skyrim

To, co czyni tę modyfikację wyjątkową, to fakt, że wyłączy nam ona Trofeów. Wystarczy, jak już wspomniałem, pobrać i uruchomić mod, odpalić nową grę lub wczytać zapis, po czym wrócić do menu głównego. Po wyłączeniu lub nawet usunięciu moda i tak gra powinna dalej działać bez problemów w 60 klatkach. Trofea natomiast będą niedostępne, jeśli w tle będą aktywne inne modyfikacje. Poza tym, cały proces trzeba powtarzać za każdym razem kiedy będziemy odpalać grę na nowo.

Zanim pobierzecie moda, możecie się zapoznać z jego działaniem na poniższym filmie:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceEurogamer
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię