Strona głównaWiadomościNaziści mają swojego Batmano-Supermana… w nowym trailerze Wolfenstein 2

Naziści mają swojego Batmano-Supermana… w nowym trailerze Wolfenstein 2

W Wolfenstein 2 akcja dzieje się w alternatywnym świecie, w którym to naziści wygrali II Wojnę Światową i panują nad całym światem. Nie oznacza to jednak, że świat jest aż tak odmienny. Nie brakuje w nim bowiem tak kultowych postaci, jak Batman lub Superman… no prawie.

W najnowszym trailerze Wolfenstein 2: The New Colossus możemy zobaczyć ciekawego bohatera, który nazywa się Blitzmensch, co w wolnym tłumaczeniu oznacza człowieka-pioruna. Wygląda trochę jak Batman, ale moce ma raczej zbliżone do Supermana lub Thora. W rzeczywistości jest to Dieter Gollwitzer, były olimpijczyk, który został trafiony przez piorun i zyskał supermoce.

Na trailerze można też zobaczyć, że głównymi przeciwnikami Blitzmenscha są amerykańscy złoczyńcy. Wyraźnie widać na nich niebiesko-biało-czerwoną kolorystykę oraz charakterystyczne dla Wujka Sama gwiazdy. Nie brakuje też wielkiej Statuy Wolności. Ale jak na bohatera przystało, Ubermensch nie walczy sam. Do pomocy ma Fraulein Fox, z którą razem ratują świat przez kapitalizmem, komunizmem i degeneratami. Chociaż głównym rywalem byłego olimpijczyka jest Illegal Eagle, czyli nielegalny orzeł, który bardzo przypomina Pingwina z komiksów z Batmanem.

[you tube=45quOTuvsNc]

Na końcu filmu możecie też zobaczyć szybkie ujęcia z gameplayu. Jak zwykle jest dużo dynamicznej akcji i jeszcze więcej latających dookoła bebechów zabijanych nazistów, czyli coś, co misie lubią najbardziej.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię