Strona głównaWiadomościRozrywkaNetflix pracuje nad filmem o aferze Gamestop

Netflix pracuje nad filmem o aferze Gamestop

Wygląda na to, że afera Gamestop przejdzie do historii. MGM Studios już nabyło prawa do jeszcze nienapisanej książki na temat wykupu akcji firmy przez Internautów. Teraz okazuje się, że Netflix jest już w trakcie produkcji filmu.

Według informacji przekazanych przez Deadline, Netflix zaje się już pracami nad filmem związanym z giełdową aferą Gamestop, którą opisaliśmy i wyjaśniliśmy w poprzednim artykule. W wielkim skrócie, internauci z Reddit wykiwali giełdowych speców podbijając ceny akcji GameStopu o kilkaset procent i powodując, że jeden z funduszy hedgingowych bez pomocy z zewnątrz zbankrutuje.

Nad produkcją Netflix podobno pracuje Mark Boala, a w bliżej nieokreślonej roli wystąpi Noah Centineo. Producentami filmy są Brad Weston i Nick Styne. Chociaż Netflix nie ogłosił jeszcze oficjalnie filmu ani zarysu fabuły to krążą pogłoski, że produkcja skupi się przedstawieniu jak zmienił się światowy rynek po pojawieniu się mediów społecznościowych takich jak Reddit i Twitter.

To nie pierwszy tego typu film produkcji Netflix. Wcześniej firma zrealizowała Fyre o platformie Hulu i festiwalu muzycznym, który z elitarnego wydarzenia zmienił się w katastrofę.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię