Strona głównaGryNetflix przesłuchuje kolejne kandydatki do roli serialowej Yennefer

Netflix przesłuchuje kolejne kandydatki do roli serialowej Yennefer

Nie ustępują poszukiwania aktorki, która mogłaby wcielić się w rolę niezwykłej czarodziejki. Jest szansa na to, że angaż dostanie jedna ze znanych cosplayerek.

Przed nami jeszcze długie miesiące oczekiwania na pierwszy odcinek serialu „Wiedźmin”, którego produkcją zajmuje się Netflix. Nasza cierpliwość tym bardziej wystawiona jest na wielką próbę, bowiem nie wiemy praktycznie nic o serialu, oprócz jego spodziewanej daty premiery zaplanowanej na 2020.

Wielką niewiadomą są odtwórcy głównych ról, a w tym pięknej intrygantki o magicznych zdolnościach, czyli Yennefer. Casting na bohaterkę serialu nadal nie został zakończony. Po próbach nagraniowych Belcim Bilgin i Katie K, zgłosiły się kolejne kobiety zainteresowane umieszczeniem swojego nazwiska wśród obsady telewizyjnego Wiedźmina.

Na przesłuchaniu pojawiła się m.in. Clark Banco, znana przede wszystkim z epizodycznych ról w „Opowieści Podręcznej”” i „Nie z Tego Świata” (Supernaturals). Próbkę jej możliwości możecie obejrzeć na filmiku udostępnionym na kanale FB. Co prawda, urody jej nie brakuje, ale na pierwszy rzut oka wydaje się zbyt wesoła jak na surową w swoich kalkulacjach manipulantkę.

O wiele lepszym wyborem byłoby prawdopodobnie zatrudnienie cosplayerki Tahnee Harrison. Nie jest wykluczone, że nie pomyśleli o tym samym ludzie odpowiedzialni za casting. Świadczy o tym wpis Tahnee na Instagramie, w którym obok zdjęcia wyróżniła charakterystyczne hashtagi – acting, actress, LA.

  

Jeśli macie wątpliwości, czy nadawałaby się do roli Yennefer, obejrzyjcie poniższe zdjęcia. Nie powiedzą nam nic o jej umiejętnościach aktorskich, ale wygląda tak, jak winna wyglądać prawdziwa Yennefer.

 

Źródło: FB Andrzej Sapkowski Brasil

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię