Strona głównaWiadomościRozrywkaNetflix rezygnuje w Polsce z bezpłatnego okresu próbnego. Koniec z januszowaniem

Netflix rezygnuje w Polsce z bezpłatnego okresu próbnego. Koniec z januszowaniem

Jeśli co chwilę zakładaliście nowe konta na Netflixie, aby bez przerwy korzystać z bezpłatnego okresu próbnego, to po pierwsze jesteście Januszami, a po drugie dłużej nie będziecie w stanie tego robić. Netflix rezygnuje z darmowego okresu próbnego w naszym kraju.

Do tej pory Netflix oferował darmowy, 30-dniowy okres próbny dla nowych użytkowników usługi. Wystarczyło tylko założyć nowe konto i załatwić z banku kolejną kartę przedpłaconą, aby praktycznie bez końca móc korzystać z platformy praktycznie bez żadnych opłat. Nawet na Allegro niektórzy sprzedawali dostęp do takich profili.

Zobacz: Darmowe filmy i seriale w serwisie DC Universe

Ale z tym już koniec. Informacja jest jak najbardziej oficjalna. Netflix chce w ten sposób sprawdzić, jak rezygnacja z darmowego okresu próbnego wpłynie na odbiór oferty. Można się spodziewać, że Janusze, którzy obchodzili system, prawdopodobnie zrezygnują z Netflixa lub w końcu zdecydują się na wykupienie normalnego abonamentu. A jak już przy tym jesteśmy, to ceny wciąż pozostają na dotychczasowym poziomie, co oznacza, że prezentują się następująco:

  • Plan Podstawowy – 34 zł
  • Plan Standard – 43 zł
  • Plan Premium – 52 zł

Nie oznacza to jednak, że w przyszłości ceny nie zostaną zwiększone. Niestety, jest to dość prawdopodobny scenariusz.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię