Strona głównaWiadomościRozrywkaDarmowe filmy i seriale w serwisie DC Universe

Darmowe filmy i seriale w serwisie DC Universe

Jeżeli lubicie uniwersum DC Comics, to z pewnością oferta serwisu DC Universe przypadnie Wam do gustu. Serwis VOD udostępnia niektóre ze swoich pozycji całkowicie za darmo nie wymagając przy tym subskrypcji.

DC Universe wystartowało we wrześniu zeszłego roku, niestety na razie jest on dostępny tylko na terenie Kanady i USA. Co bardzo zasmuca, zwłaszcza ze znajdziemy tam takie seriale jak Titans, Doom Patrol, czy Young Justice: Outsiders, których pierwsze odcinki będą za darmo od 15 do 29 marca. Ponadto do oglądania nie będzie trzeba posiadać aktywnego abonamentu, ba nie będzie konieczności dodawania żadnych metod płatności i podawania numer karty kredytowej.

Zobacz: Byli pracownicy Blizzarda pracują nad grą z bohaterami Marvela

Pełny dostęp do platformy to koszt ok. 8 dolarów miesięcznie. Platforma wkrótce udostępni kilka nowych produkcji, takich jak Swapm Thing, oraz spinn-off serialu Stargirl. W planach jest także serial animowany Harley Quinn i serial z Supermanem, Metropolis.

Zobacz: Nowy Batman jednak powstanie, ale już bez Bena Afflecka

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nie wiadomo, kiedy platforma wejdzie do Europy. Fakt, że UE nakłada na serwisy streamingowe nakazuje by w ofercie znalazło się minimum 30% produkcji wyprodukowanych w Europie, tego nie ułatwia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourceengadget
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię