Strona głównaWiadomościNetgear Insight 4.0 - aplikacja, z którą zapanujesz nad własną siecią

Netgear Insight 4.0 – aplikacja, z którą zapanujesz nad własną siecią

Na polskim rynku zadebiutowała nowa aplikacja Netgear Insight w wersji 4.0. Pozwala ona zarządzać siecią z praktycznie każdego miejsca na świecie, w którym mamy dostęp do Internetu.

Aplikacja powstała z myślą zarówno o użytkownikach domowych, jak i małych i średnich firmach. Założenie jest bardzo proste – wystarczy urządzenie z Androidem lub iOS-em i dostęp do Internetu, aby z łatwością monitorować i konfigurować sieć utworzoną przy pomocy urządzeń marki Netgear. Tyczy się to sieci przewodowych i bezprzewodowych.

Aplikacja, którą można pobrać ze Sklepu Play lub App Store, jest kompatybilna z trzema rodzinami produktów sieciowych Netgear. Do tego grona zaliczają się: przełączniki, urządzenia typu ReadyNAS oraz bezprzewodowe punkty dostępowe, łączące bezprzewodową sieć (WLAN) z siecią lokalną (LAN). Wkrótce do kompatybilnych sprzętów dołączy też Orbi Pro Tri-band WiFi System.

Aplikacja dostępna jest w dwóch wersjach – standardowej i Premium. Pierwsza z nich pozwala za darmo zarządzać dwoma urządzeniami sieciowymi. Jeśli ktoś chciałby mieć kontrolę nad większą liczbą urządzeń, to roczna subskrypcja dla każdego z nich kosztuje 4,99 euro. Z kolei wersja Premium dedykowana jest administratorom sieci w małych i średnich firmach. W tym przypadku roczna subskrypcja, bez względu na liczbę urządzeń, kosztuje 9,99 euro.

Źródło: inf. prasowa

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię