Strona głównaGryAktualnościNetherealm Studios prezentuje trailer 1. Kombat Packa. A w nim Shang Tsung,...

Netherealm Studios prezentuje trailer 1. Kombat Packa. A w nim Shang Tsung, Spawn… i kilku innych starych znajomych

Netherealm Studios nie kłamało obiecując, że w ciągu kilku dni pojawią się zapowiedzi pierwszej paczki nowych postaci do Mortal Kombat 11. Właśnie zobaczyliśmy trailer, występującego w nim Shang Tsunga – i już nie możemy się doczekać na nową zawartość.

Przede wszystkim nowy trailer ujawnia nowe szczegóły na temat już zapowiedzianego wcześniej Shang Tsunga. Już możemy powiedzieć, że fani filmu po raz kolejny będą w siódmym niebie. Shang Tsung w grze będzie wyglądał niemal identycznie jak grający go w filmie Cary-Hiroyuki Tagawa, i to w czasach kiedy kręcono ekranizację. Po drugie, postać posiada co najmniej kilka linii dialogowych z filmu – zresztą, każdy kto już grał w MK 11 wie, że w grze jest ich mnóstwo. No i na koniec zobaczyliśmy kilka możliwości nowej postaci, z wcielaniem się w innych bohaterów oraz Fatality na czele.

Co do nowych postaci – Fatality wykonywane przez Shang Tsunga może sugerować, że w grze pojawi się Goro, ale to nie jest pewne na 100% – póki co można to jedynie traktować jako sugestię. Pewna jest na temat obecność kilku innych “starych znajomych” – Nightwolfa, Sindel oraz… Spawna. Oprócz nich pojawić mają się dwie inne, jeszcze nieokreślone postaci.

Cały trailer z młodym Shang Tsungiem w roli głównej możecie zobaczyć tutaj:

Jedyne nad czym w tym momencie można ubolewać to fakt, że Shang Tsung nie trafił do linii fabularnej gry. Jak Wam się podoba trailer?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię