Strona głównaGryAktualnościNew World: przenosiny na nowe serwery znowu odłożone w czasie

New World: przenosiny na nowe serwery znowu odłożone w czasie

New World nie ma szczęścia do serwerów. Najpierw zainteresowanie przerosło oczekiwania twórców, a teraz okazuje się, że migracja na nowe serwery wydarzy się później niż obiecywano.

MMO Amazona, New World, okazało się ogromnym sukcesem. Przyznał to nawet sam Jeff Bezos. Ale w konsekwencji, serwery nie wytrzymały naporu graczy. Amazon otworzył nowe instancje, ale Ci, którzy pojawili się w grze na samym początku – czyli najwięksi fani, którzy najbardziej czekali na grę – utknęli na nie wyrabiających, słabych maszynach.

New World

Amazon obiecał, że udostępni za darmo opcję przenosin na nowe serwery, a możliwość taka była początkowo planowana na pierwszy tydzień października. Potem datę tę zmieniono na ostatni mijający tydzień, a teraz po raz kolejny przełożono – znowu o tydzień.

Zespół stojący za stworzeniem gry mówi, że była to trudna decyzja pomiędzy dotrzymaniem terminu, a zmianami technicznymi w okresie wysokiego zainteresowani grą. Deweloperzy bez ustanku pracują nad dostarczeniem nowej opcji, ale nie chcą manipulować przy grze w okolicach weekendu, bo to mogłoby spowodować jeszcze więcej problemów – takich jak wyłączenie czy problemy z balansem.

Zobacz: New World – lista zmian aktualizacji 1.0.2

Miejmy nadzieję, że problemy uda się rozwiązać i transfer dojdzie w końcu do skutku. Jednak pamiętajcie – darmowe przenosiny dostępne są tylko raz.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamesN
Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię