Advertisement
Strona głównaGryAktualnościNext-geny: NetheRealm planuje Mortal Kombat i Injustice na Xboxa i PS5

Next-geny: NetheRealm planuje Mortal Kombat i Injustice na Xboxa i PS5

Oferty pracy zamieszczone przez NetheRealm Studios sugerują, że firma pracuje nad bijatykami na next-geny. Czy PS5 i XSX dostaną swoje Mortal Kombat i Injustice?

Premiery PlayStation 5 i Xboxa Series X nadchodzą ogromnymi krokami. Na oba next-geny widzieliśmy już sporo nowych gier, ale brakowało wśród nich bijatyk. NetheRealm Studios to firma słynąca z tego gatunku i zanosi się na to, że będą pionierami jeśli chodzi o nowe konsole. Świadczą o tym między innymi oferty pracy, które prawdopodobnie zapowiadają nowe gry z serii Mortal Kombat oraz Injustice.

Mortal Kombat 11 Jade

W ogłoszeniu mowa o poszukiwaniu osoby do pracy nad grafikami, które “wprowadzą Mortal Kombat i Injustice w nową generację konsol”. Zatrudniona osoba będzie pracowała nad “stworzeniem grafik dla PS5 i Xboxa Series X”, ze szczególnym uwzględnieniem “optymalizacji, designu i implementacji nowych technologii”.

Zobacz: Mortal Kombat 11: ujawniono grafiki Shao Kahna… bez pancerza

Ogłoszenia nie wspominają, że firma już w tym momencie pracuje nad kolejnymi grami. Nie mówi się też w nich nic na temat ewentualnych portów Injustice 2 czy Mortal Kombat 11 dla next-genów. Ale od pewnego czasu krążą spekulacje, że firma przygotowuje jakieś nowe tytuły. Ich ogłoszenie powinno nastąpić na DC FanDome, 22 sierpnia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię