Advertisement
Strona głównaGryAktualnościMortal Kombat 11: ujawniono grafiki Shao Kahna... bez pancerza

Mortal Kombat 11: ujawniono grafiki Shao Kahna… bez pancerza

Fani Mortal Kombat 11 kojarzą Shao Kahna głównie jako wielkiego, dzierżącego młot brutala. Ale dopiero teraz możemy zobaczyć jak ta postać wygląda bez pancerza.

Uwaga – spojlery Mortal Kombat: Aftermath

W głównym wątku Mortal Kombat 11 Shao Kahn grał nieco mniejszą niż zwykle rolę. W dodatku zatytułowanym Aftermath, który zadebiutował kilka dni temu, jego postać jest o wiele bardziej znacząca. Na początku fabuły możemy go zobaczyć bez hełmu i pozbawionego jego straszliwych mocy, gdy od tortur ratuje go jego dopiero co wskrzeszona żona – Sindel.

Zobacz: Mortal Kombat 11: nowe DLC zadebiutuje w tym miesiącu. RoboCop nową postacią

Bywały już sytuacje, kiedy widzieliśmy Shao Kahna bez hełmu. Czasem ma to miejsce w cutscenkach, czasem w trakcie walki. Ale nigdy jeszcze fani Mortal Kombat nie mieli okazji zobaczyć tej postaci bez zbroi. Grafikę w takiej wersji ujawnił dopiero teraz starszy projektant postaci NetherRealm Studios – Solomon Caitan.

Mortal Kombat 11 Shao KahnJak możecie zauważyć, Shao Kahn wygląda tutaj nieco jaszczurowato, gdy w poprzednich odsłonach gry jego postać była bardziej “ludzka”. O ile można tak powiedzieć o czarnoksiężniku z mrocznego uniwersum. Nie wiemy jaką rasę konkretnie reprezentuje, czy jest kimś w rodzaju pół-człowieka, pół-smoka? Takie wnioski nasuwają się po dokładniejszych oględzinach grafiki. Jeśli ta teoria jest prawdziwa, oznacza to, że Shao Kahn w jakiś sposób “wchłonął” Onagę, Króla Smoków i finałowego bossa Mortal Kombat: Deception. Potwierdzałoby to również jedno z intr przed walkami Kitany i Raidena, gdzie Bóg Grzmotów mówi, że Shao Kahn posiadł moc Onagi. Smoki to jedna z tajemniczych ras w lore Mortal Kombat, a nawet sam Liu Kang w jednym ze swoich Fatality jest w stanie zmienić się w tego rodzaju stwora.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię