Strona głównaGryAktualnościNFS Unbound będzie prawie jak GTA, prawie

NFS Unbound będzie prawie jak GTA, prawie

Najnowsza odsłona serii NFS zatytułowana Unbound zaoferuje graczom szereg aktywności. Te będą mieszaniną tego co dobrze znamy już z takich hitów jak GTA, Forza Horizon czy Test Drive Unilimited.

Dość szybkim krokiem zbliżamy się do premiery NFS Unbound, nic więc dziwnego, że na oficjalnej stornie gry możemy znaleźć coraz więcej ciekawych informacji na temat produkcji. W najnowszym wpisie przedstawiono różnego rodzaju aktywności w jakich będziemy mogli brać udział. Niektóre z nich przypominają to co znamy już z serii GTA.

Zobacz: The Sims 5 – do sieci trafiła piracka wersja gry

Jedną z nich będzie możliwość wcielenia się w taksówkarza. Co pewien czas dostaniemy telefon od kierowcy, który utknął gdzieś i potrzebuje pilnego transportu. Po odebraniu pasażera rozpocznie się policyjny pościg, który będziemy musieli przechytrzyć i dostarczyć naszego klienta do wskazanej kryjówki. Jeżeli misja nam się powiedzie, dostaniemy nie tylko kasę, ale także możliwość korzystania z kryjówki.

Inną aktywnością będzie odstawianie trefnych fur do wskazanych dziupli. Podobnie jak w przypadku zabawy w taksówkarza, także tutaj będzie przeszkadzała nam policja. Co więcej, w zależności od modelu auta poziom pościgu będzie różny. Sukcesem misji będzie nie tylko dojechanie do celu, ale także dostarczenie nieuszkodzonego samochodu. W razie czego napraw możemy dokonać na swój koszt.

Do tego dojdą różnego rodzaju znajdźki oraz atrakcje typowe dla gier wyścigowych m.in. fotoradary, strefy driftu czy skocznie. I wiele innych.

Premiera NFS Unbound już 2 grudnia na Xbox Series X/S, PS5 oraz PC.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię