Strona głównaGryAktualnościThe Sims 5 – do sieci trafiła piracka wersja gry

The Sims 5 – do sieci trafiła piracka wersja gry

The Sims 5 jest obecnie w fazie rozwoju. Nie przeszkodziło to jednak piratom udostępnić bardzo wczesnej wersji gry.

The Sims 5 tworzony jest pod nazwą Project Rene i obecnie jest na bardzo wczesnym etapie rozwoju. Co ciekawe, piratom udało się złamać zabezpieczenia Denuvo testowej wersji gry i udostępnić ją w sieci.

Zobacz: Diablo 4 – gracze ujawnili końcową zawartość gry

Według informacji przekazanych przez serwis Insider Gaming, który twierdzi, że piraci skontaktowali się z nimi po opublikowaniu gry, prototyp gry działa na silniku UE5. Wygląda wiec na to, że EA planuje wykorzystać ogromne możliwości renderowania silnika. Chociaż na temat samej gry nie wiadomo zbyt wiele, to graczy ekscytuje możliwość samodzielnej edycji dekoracji. Gra ma umożliwić samodzielne modelowanie istniejących mebli np. przez zmianę kształtu zagłówków w fotelach, zmianę faktury tapicerki czy rozmieszczenia poduszek na łóżku.

The Sims 5 będzie bardziej nastawione na grę kooperacyjną, również w trybie budowania. Udostępniona przez crackerów wersja gry pozwala grać w sieci P2P poza oficjalnymi serwerami EA. Na razie nie wiadomo jednak czy grupa ma plany upublicznienia generatora tokenów dostępu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię