Strona głównaGryNie działa sklep w FIFA 18? Nie tylko u Ciebie

Nie działa sklep w FIFA 18? Nie tylko u Ciebie

Wczoraj miała miejsce premiera darmowego dodatku do gry FIFA 18. Gracze na całym świecie mogą już uczestniczyć w rozgrywkach Mistrzostw Świata oraz bawić się w World Cup FUT. Niestety, nie obyło się bez wpadek. Gracze narzekają, że nie działa sklep z paczkami.

Sklep w FIFA 18 nie działa od wczoraj od godzin wieczornych. Na początku możliwe było jeszcze kupowanie i otwieranie paczek, ale aktualnie – po kilkunastu godzinach – problem wciąż nie został rozwiązany. Nieotwarte paczki, zdobyte z wygrane mecze, na szczęście nie powinny przepaść. Taką przynajmniej mamy nadzieję.

Na ten moment nie wiadomo, co jest przyczyną awarii. Sklep nie działa na ten moment tylko na komputerach. Paczek nie da się kupować i otwierać również w aplikacji mobilnej. Oby problem został szybko rozwiązany, bo taka usterka w momencie premiery dużego dodatku, to spora wpadka i powód do frustracji dla wielu graczy.

EDIT: EA Sports pracuje od wczoraj nad naprawą problemu, ale na ten moment nie są w stanie podać terminu, w którym usterka zostanie usunięta.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię