Strona głównaWiadomościNie musieliśmy długo czekać na gołego moda do Kingdom Come: Deliverance

Nie musieliśmy długo czekać na gołego moda do Kingdom Come: Deliverance

Chyba, każdy spodziewał się, że to kiedyś nastąpi. Niewielu jednak spodziewało się jednak, że tak szybko. Właśnie został wydany pierwszy nagi mod do Kingdom Come: Deliverance. Zastępuje on domyślny żeński model postaci takim, który możemy rozebrać.

Na pierwszy rzut oka mod nie dokonuje żadnej modyfikacji gry, wszystkie postacie kobiece nadal są wystrojone w sukienki. W przeciwieństwie do innych modów tego typu, nie usuwa on natychmiast ubrań ze wszystkich postaci. Zamiast tego gracze sami będą musieli się natrudzić żeby zobaczyć nagie dziewczęta podczas grania. Można go również nazwać modem typu SFW (bezpieczny w pracy) o ile samo granie w pracy możemy uznać za bezpieczne.

Ostatnia wersja naprawiła problem losowo pojawiających się nagich kobiet, a także problemy z przycinaniem gry. W związku z tym prawie wszystkie postacie wyglądają normalnie, gdy są ubrane.

Mod niestety nie jest pozbawiony wad i ma wiele błędów. Rozebranie postaci sprawia, że znikają jej włosy i może ulec zmianie kolor jej skóry :D.

Autor hvip4 oferuje dwie wersje modyfikacji, dla panów i dla pań. Jeżeli Jesteście zainteresowani należy wejść TUTAJ i szukać „Naked Mod”

Źródło: dsogaming

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię