Strona głównaGryAktualnościNieletni gracz FaZe Clan zbanowany na Twitchu. Zaczyna streamować na YouTube

Nieletni gracz FaZe Clan zbanowany na Twitchu. Zaczyna streamować na YouTube

Nowy regulamin YouTube pozwala młodemu zawodnikowi kontynuować swoją karierę w Fortnite.

Chociaż to imię Tfue znalazł się na ustach większości społeczności po jego pozwie przeciwko FaZe, wiele osób zdawało się zapominać o poważniejszym zarzucie wplecionym gdzieś pomiędzy kolejne akapity. Pozew sugerował bowiem, że rzekomo 13-letni H1ghSky1 tak naprawdę niedawno skończył 12 lat.

Zobacz: Jak społeczność zareagowała na ostatnie zmiany w Fortnite? Podsumowujemy wprowadzenie sezonu dziewiątego

Kiedy informacja została potwierdzona, zgodnie ze swoimi regulaminami, młody zawodnik pożegnał się z osiągnięciami na Twitchu oraz w Fortnite. H1ghSky1 postanowił więc skorzystać z nowych YouTube. W rezultacie, wczorajsza transmisja zawodnika FaZe odbyła się w całości pod czujnym okiem jego mamy.

Zaczął od przyznania się do swojego prawdziwego wieku, rzucił proste wytłumaczenie o chęci spełniania marzeń, a później przez kolejne dwie godziny grał w Fortnite’a. Wygląda na to, że tak teraz będzie wyglądał jego wolny czas. Społeczność gracza przyjęła go z entuzjamem i bez wątpienia ze zniecierpliwieniem czeka na kolejne urodziny, kiedy to H1ghSky1 będzie mógł prawdopodobnie wrócić do rywalizacji competitive.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię