Strona głównaWiadomościNieoficjalnie: Microsoft wykupił prawa marketingowe do Cyberpunk 2077

Nieoficjalnie: Microsoft wykupił prawa marketingowe do Cyberpunk 2077

Według niepotwierdzonych informacji Microsoft może posiadać prawa marketingowe do wielu dużych tytułów, zapowiadanych na kolejne lata.

Źródłem tych informacji są osoby współpracujące z Microsoftem, które przekazały serwisowi Rectify Gaming, że Microsoft uzyskał prawa marketingowe do takich gier jak Borderlands 3, Cyberpunk 2077, Splinter Cell, Batttlefield V, Madden i Anthem.

Twierdzono również, że działania marketingowe Microsoftu rozszerzą się na Shadow of the Tomb Raider i The Division 2.

Jeżeli informacje okazałby się prawdą, to byłby to wielki sukces dla firmy oraz konsoli Xbox One, ponieważ Microsoft mógłby wtedy sygnować gry swoim logo wszystkie materiały związane z grami oraz sprzedawać je w Microsoft Store i za pośrednictwem Xbox One.

Oznacza to, że wszystkie reklamy tych gier będą zawierać logo Xbox One i będą kojarzone z tą konsolą. Podobnie było z prawami do Call of Duty oraz Assassin’s Creed Origins. Dodatkowo może to oznaczać sprzedaż konsol w pakiecie z Cyberpunk 2077.

Chociaż Recitfy Gaming nie zdradza tożsamości swoich źródeł, to w przeszłości mieliśmy okazję przekonać się, że ich doniesienia się sprawdzają, chociażby nazwa X Box One. Ostatecznie przekonamy się o tym, gdy to Microsoft potwierdzi te informacje.

Gdy tylko dowiemy się czegoś więcej damy znać.

Źródło: powerup-gaming

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię