Strona głównaGryAktualnościNier: Automata z Game Passa działa lepiej niż wersja Steam

Nier: Automata z Game Passa działa lepiej niż wersja Steam

Microsoft najwyraźniej zrobił to, czym Square Enix nie był zainteresowany i naprawił Nier: Automata.

Nier: Automata głośnym echem odbił się po naszej branży już cztery lata temu, kiedy gotowa produkcja trafiła na półki sklepowe. Parę lat później okazję na przetestowanie tej wyjątkowej gry mieli posiadacze PC. Jakość portu pozostawiała niestety wiele do życzenia.

Zobacz: Valheim – gigantyczna budowla “zepsuła” grę

Sterowanie na myszce i klawiaturze było dziwne, UI nie dostosowano pod szersze monitory, a maksymalna liczba klatek była ograniczona. Problemy z rozdzielczością można było naprawić wyłącznie za pomocą zewnętrznego programu. Aż do teraz.

Dzisiaj gra PlatinumGames trafiła bowiem do Xbox Game Passa na PC i pojawiła się do kupienia w Windows Store. Zamiast edycji Game of the YoRHa jest to jednak wersja Become As Gods. Maksymalna liczba klatek wciąż wynosi 60, ale port wydaje się na pierwszy rzut oka dużo lepszy. Wystarczy wzbogacić go o kilka modów i można cieszyć się naprawdę solidną wersją świetnej gry.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię