Strona głównaEsportNikt nie wzbogacił się o tysiąc złotych w trakcie wyzwania Red Bull...

Nikt nie wzbogacił się o tysiąc złotych w trakcie wyzwania Red Bull Nerchio vs 100

Ani długie godziny spędzone przez Nerchio przed monitorem, ani dodatkowa pomoc dla śmiałków w postaci dostępu na wizję Nerchio nie pomogły w pokonaniu Mistrza. Żaden ze 100 ochotników nie wyjechał z Good Game Expo bogatszy o 1000 złotych.

Po piątku i sobocie stan pojedynku Nerchio vs. śmiałkowie wynosił 68 : 0 dla Artura. Również w niedzielę żaden z pozostałych zawodników nie zdołał w żaden sposób zagrozić pozycji polskiego Mistrza. Nawet pod koniec ostatniego dnia, kiedy wydawało się, że Artur będzie już kompletnie bez sił po tym istnym maratonie StarCrafta, nie znalazł się nikt, kto byłby w stanie urwać choć jeden punkt. Po rozegraniu stu zaplanowanych konkursowych pojedynków Nerchio czekało jeszcze jedno, bonusowe starcie. Stanął w nim naprzeciwko komentatora tego maratonu, Igora „Indy’ego” Kaczmarka. Teoretycznie był on najgroźniejszym rywalem ze wszystkich, z którymi walczył Nerchio w trakcie tego weekendu, miał też najwyższą ze wszystkich rangę. Ten pojedynek można uznać za najbardziej wyrównany ze wszystkich 101 spotkań, ale nawet Igorowi nie udało się tego dnia wygrać z Arturem.

Mimo wszystko, należy uznać, że pomysł zorganizowania takiego turnieju jest niezwykle ciekawy i mam nadzieję, że zostanie powtórzony na jakimś innym, polskim evencie. A może organizatorzy zdecydują się na coś podobnego, ale z jakąś gwiazdą CS-a? Co Wy na to? Kogo najchętniej zobaczylibyście w tej roli?

Źródło: wł.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię