Strona głównaWiadomościNinja pogratulował Ludwigowi rekordu subów

Ninja pogratulował Ludwigowi rekordu subów

Jak już pewnie wiecie, Ludwig pobił rekord liczby subów, należący do tej pory do Ninjy. Poprzedni rekordzista pogratulował z tej okazji Ludwigowi.

Miesięczne starania Ludwiga w ramach “subathonu” dobiegają końca i choć on sam mówi, że już by tego nie powtórzył, to przy okazji zebrał setki tysięcy dolarów na cele charytatywne, jak również pobił rekord Ninjy w liczbie subskrybentów. 13 kwietnia Ludwig miał na liczniku 269 155 subów i pewnie liczba ta jeszcze się trochę zwiększy. Kiedy informacja o nowym rekordziście stała się oficjalna, Ninja pogratulował Ludwigowi we wpisie na Twitterze:

Rekordy są po to, by je pobijać. Skłamałbym, gdybym powiedział, że nie jest mi trochę smutno, ale gratulacje @LudwigAhgren za Twój nowy rekord subów na Twitchu

Jednym z czynników, które zapewne pomogły Ludwigowi pokonać Ninję był fakt, że wszystkie pieniądze z subów zamierza on przeznaczyć na cele charytatywne. Nawet pomimo ogromnego sukcesu, Ludwig stwierdził, że prawdopodobnie nie powtórzy już takiego wydarzenia – bo nigdy nie będzie on tak dobry jak ten pierwszy. Czy dotrzyma słowa? Nie wiadomo, ale na pewno nikt nie będzie miał mu za złe jeśli teraz zrobi sobie małą przerwę.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceDexerto
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię