Strona głównaWiadomościNinja jeszcze bardziej wyśrubował rekord wygranych z rzędu

Ninja jeszcze bardziej wyśrubował rekord wygranych z rzędu

Kilka dni temu pisaliśmy o nowym rekordzie wygranych z rzędu gier w trybie duo w grze Fortnite. Dokonali tego Tyler ‘Ninja’ Blevins oraz Malachi ‘Reverse2k’ Greiner. Jednak to ich nie zadowoliło i postanowili wyśrubował wynik.

Rekord został pobity przy 43. wygranej z rzędu. Tak, obaj wygrali kolejne 43 gry w trybie duo w grze Fortnite. Wszystko zrobili na streamach. Jednocześnie zapewniali, że nie uruchamiali gry poza transmisjami. Ale czy to ich zadowoliło? Oczywiście, że nie. Obaj grali wspólnie dalej i wyśrubowali rekord do poziomu, który będzie bardzo trudny do pobicia.

Seria kolejnych wygranych z rzędu zakończyła się dopiero na liczbie 51. Streamerzy dokonali tego w zwykłych grach, ale w żaden sposób nie umniejsza to ich osiągnięciu. Co więcej, biorąc pod uwagę, że niedawno zostało wprowadzony matchmaking oparty na umiejętnościach, było to prawdopodobnie dużo trudniejsze niż jeszcze miesiąc temu. W teorii pojedynkowali się z osobami o bardzo wysokich umiejętnościach.

Zobacz: Ninja za przejście na Mixera dostał 50 mln dolarów?

Czy ktoś zdoła pobić ten rekord? Teoretycznie są lepsze duety w Fortnite’a. Ninja i Reverse2k zaczęli grać wspólnie w eliminacjach do Pucharu Świata Fortnite, gdzie występowali właśnie jako duet. Jednak nie udało im się zakwalifikować do turnieju. Reverse2k dokonał tego jedynie w trybie solo, co przełożyło się na kontrakt z TSM.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię