Strona głównaEsportNinjas in Pyjamas wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Ninjas in Pyjamas wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Już za nieco ponad tydzień kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem do akcji przyłączyli się także esportowcy – i to nie byle jacy.

Jednym z przedmiotów, jakie można wylicytować w ramach 26. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest koszulka od… Ninjas in Pyjamas. Nie jest to oczywiście taka sobie zwykła koszulka, jaką można kupić na stoiskach turniejowych lub przez internet. Ta nosi na przodzie podpisy wszystkich zawodników grających w dywizji Counter Strike: Global Offensive tej organizacji, czyli: Christophera „GeT_RiGhTa” Alesunda, Richarda „Xizta” Landströma, Patrika „f0resta” Lindberga, Fredrika „REZa” Sternera, Williama „drakena” Sundina i ich trenera – Björna „THREATa” Persa.

Koszulkę (w rozmiarze L) możecie wylicytować tutaj, aktualnie jej cena wynosi 265 zł. Zbiórka pieniędzy podczas 26. finału WOŚP odbywa się na rzecz leczenia noworodków i mam nadzieję, że aukcja w jakiś sposób przyczyni się do osiągnięcia podobnego wyniku jak w zeszłym roku – zebrano wtedy 105,5 mln złotych.

A skoro już w temacie Ninjas in Pyjamas jesteśmy, to łapcie najciekawsze akcje GeT_RiGhTa w 2017 roku:

[you tube=QLxuzK9ikvQ]

Źródło: wł.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię