Strona głównaGryAktualnościNintendo przypadkowo zapowiedziało nową grę Kirby

Nintendo przypadkowo zapowiedziało nową grę Kirby

Niespodzianek od Nintendo ciąg dalszy. Tym razem Japończycy zdradzili nam przypadkowo, że pracują nad drugą częścią Kirby Fighters.

Raptem w zeszłym tygodniu oglądaliśmy Mini Direct, gdzie Nintendo zapowiedziało kilka produkcji, które niedługo pojawią się na Switchu. Na przenośnej konsoli zadebiutował wtedy Ori and the Will of the Wisps. Okazuje się, że plany Nintendo sięgają jeszcze dalej i na handhelda wróci Kirby.

Zobacz: W przyszłym roku zadebiutują aż dwa nowe Monster Huntery

Tym razem jednak pod nieco inną postacią. Dzisiaj z samego rana na stronie Nintendo została przyuważona produkcja, o której wcześniej nic nie wiedzieliśmy. Pomiędzy Super Mario 3D Worlds a Super Mario 3D All-Stars pojawił się Kirby Fighters 2.

Tę krótką serię zaczęła się w roku 2014, w ramach gry Kirby: Triple Deluxe. Po pewnym czasie na 3DS-ie opublikowano oddzielny produkt, Kirby Fighters. Wygląda na to, że doczekamy się sequela tej gry. Do tego w wyjątkowo rozsądnej cenie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceKotaku
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię