Strona głównaWiadomościNowe GeForce RTX-y 3000 na horyzoncie.

Nowe GeForce RTX-y 3000 na horyzoncie.

Premiera najnowszych kart graficznych Nvidii wywołała prawdziwą falę pochwał pod ich adresem. Nowe karty graficzne RTX 3080, bo tylko one na tę chwilę zostały zaprezentowane, okazały się wyjątkowo wydajne i opłacalne.

Niestety wiele osób narzekało, że karty graficzne GeForce RTX 3080 wyposażone są tylko w 10 GB VRAM, wydawało się to pewnym krokiem wstecz, porównując ją ze swoimi poprzednikami, które wyposażone były w 11 GB VRAM.

Z najnowszych przecieków okazuje się, że firma GALAX pracuje nad wersją RTX’a 3080 wyposażonego w dwa razy tyle pamięci VRAM, czyli na karcie graficznej będzie zainstalowane 20 GB VRAM. To nie jedyne nowości, jakie możemy wyczytać ze zdjęcia, które pojawiło się w internecie. Na prezentacji jest jedna pozycja oznaczona, jako PG142 SKU 0, pod tą nazwą może ukrywać się nowy układ graficzny RTX 3070 SUPER lub Ti. Nie wiemy, na którą nazwę zdecyduje się Nvidia. Ponieważ aktualnie stosuje obie te nazwy.

Wszystko wskazuje na to, że osoby, które teraz nie zdążyły kupić swojego RTX’a 3000 teraz, w nie dalekiej przyszłości zostaną nagrodzone lepszymi kartami graficznymi.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię