Strona głównaGryAktualnościNo Man's Sky - szczegóły ogromnej aktualizacji 3.0

No Man’s Sky – szczegóły ogromnej aktualizacji 3.0

Hello Games nie próżnuje, a burzliwa historia No Man’s Sky trwa w najlepsze. Światło dzienne ujrzała kolejna aktualizacja.

Jeszcze kilka lat temu wszyscy spisywali No Man’s Sky na straty, spodziewając się, że Sean Murray wziął zarobione pieniądze i wyprowadził się na koniec świata. Po kilku miesiącach od premiery Hello Games wróciło z pierwszą aktualizacją, która zaczęła przywracać społeczności nadzieję. Od tego czasu trwa odbudowa popularnego multiplayera i tworzenie czegoś, czego nie spodziewaliśmy się nawet w najśmielszych marzeniach.

Zobacz: Minecraft VR jest już dostępny na PlayStation

Kolejnym krokiem w rozwoju gry jest Origins, nowa aktualizacja, potocznie nazwana Update’m 3.0. Tym razem twórcy wzięli pod uwagę zarówno ilość, jak i jakość. Obok nowych biomów, budynków kosmitów unoszących się w powietrzu i historiach starożytnych cywilizacji pojawiły się więc usprawnienia wizualne.

Najbardziej ucieszą się posiadacze PC, dla których wprowadzona została opcja ustawień graficznych Ultra. Wizualnie No Man’s Sky będzie więc jeszcze ładniejsze, oferując przy okazji więcej detali.

Aktualizację 3.0 można już pobierać na PS4, Xbox One oraz PC.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceKotaku
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię