Strona głównaGryAktualnościUnreal Tournament – aktualizacja po 21. latach od premiery

Unreal Tournament – aktualizacja po 21. latach od premiery

Oryginalny Unreal Tournament swoją premierę miał w 1999 roku. Teraz do gry trafiła aktualizacja, która naprawia setki błędów. Wygląda na to, że warto będzie odkurzyć ten tytuł.

Aktualizacja oznaczona numerem 469 jest dostępna na Github i jest przeznaczona dla małej społeczności graczy, którzy wciąż grają w Unreal Tournament. Aktualizacja została przygotowana przez ekipę OldUnreal, oraz wykorzystaniu pracy UTPG, społeczności graczy, programistów i administratorów serwerów, którzy przejęli nad nimi opiekę po tym jak Epic Games zakończyło oficjalne wsparcie.

Zobacz: Nvidia przeprasza za problemy przy zakupie RTX 3080

Plik zawiera setki poprawek, od tych związanych z grafiką przez fizykę i poprawie kompatybilności z nowymi systemami i komputerami. Łatka 468 została zapowiedziana po raz pierwszy w zeszłym roku. W pierwszej kolejności została jednak skonsultowana z Epic Games, który przekazał utrzymanie kodu gry ekipie OldUnreal.

Epic Games tworzyło nową wersję Unreal Tournament, która została ogłoszona w 2014 roku. Prace nad grą zostały jednak ostatecznie porzucone w 2018 roku i przekazane społeczności. Deweloper zajął się wtedy Fortnite i tworzeniem Epic Games Store. Nie możemy też zapomnieć o wdawanie się w wojny sądowe ;).

Wracając do tematu, to aktualizację możecie pobrać wchodząc na GitHub.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię