Strona głównaGryNo Man’s Sky w końcu doczeka się trybu multiplayer i walk powietrznych

No Man’s Sky w końcu doczeka się trybu multiplayer i walk powietrznych

Kolejna aktualizacja do No Man’s Sky ukaże się 24 lipca. Będzie to rewolucja i długo oczekiwane doprowadzenie gry do postaci, w jakiej powinna ukazać się w dniu premiery w 2016 roku.

Sean Murray ujawnił, że wraz z aktualizacją zostanie udostępniony tryb PvP. Poza tym od teraz będziemy mieli możliwość zawierania sojuszy oraz wspólnie z innymi graczami budować bazy. Ponadto czekają nas wyścigi, tryb drużynowy oraz losowe spotkania z innymi graczami.

Tym razem wygląda na to, że gra została doprowadzona do porządku i w końcu będzie wyglądać tak jak powinna. No Man’s Sky po premierze zostało ostro skrytykowane ponieważ było zupełnie czymś innymi niż wynikało z zapowiedzi Hello Games. Skończyło się na masowych zwrotach gry, a sam deweloper od tamtego czasu kajał się przed graczami i przepraszał. Jednocześnie pracownicy studia przez ten czas ciężko pracowali, aby ostatecznie dowieźć pełnoprawny produkt. Szkoda tylko, że o dwa lata za późno. Ale dajmy szansę.

Dla przypomnienia:

[you tube=JYNriatnYkE]

Dajcie znać co sądzicie o nowej aktualizacji i czym tym razem No Man’s Sky ma szanse przyciągnąć Was do monitorów na dłużej?

Źródło: dsogaming

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię