Strona głównaGrySteam ogłasza darmowy weekend z Śródziemie: Cień Wojny i Torment: Tides of...

Steam ogłasza darmowy weekend z Śródziemie: Cień Wojny i Torment: Tides of Numenera

Gamingowy weekend już się rozpoczął. To idealny moment, by sprawdzić, czy warto kupić pełne wersje gier.

Pecet przez najbliższe 3 dni będzie naszą świątynią, w której zaznamy growych rozkoszy. Od dziś do niedzieli do godziny 21:00 bezpłatnie przetestujemy 2 świetne gierki z gatunku RPG oraz akcji TPP. Do upijania się nimi wystarczy przyzwoita karta graficzna i działające konto Steam.

Na początek zaproponujemy Wam Torment: Tides of Numenera odwołujące się do legendarnej Planescape: Torment. Jest to klimatyczny miks fantasy i science fiction ukazany w konwencji singleplayer z drużynowym przebiegiem rozgrywki. Kilkadziesiąt godzin gry z rozbudowaną fabułą i mnóstwem zadań macie jak w banku.

Na drugą nóżkę Śródziemie: Cień Wojny. Tysiące orków tylko czeka na ponowne odwiedziny Taliona, a i sama Szeloba rozpościera swoje dziesięć ramion, by właściwie przywitać smacznego bohatera. W odróżnieniu od pierwszej odsłony, nie wszystkie kreatury okażą się takie złe. Część z nich pomoże nam w walce z potężnym Sauronem. Jeśli uniwersum Władcy Pierścieni jest dla Was ulubionym światem, to czas najwyższy odpalić Cień Wojny.     

Darmowe granie czeka, więc nie marnujcie więcej czasu, tylko bierzcie się za testowanie. 

Źródło: Steam

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię