Strona głównaWiadomościHardwareNoctua za darmo wymieni posiadaczom ich układów chłodzenia podstawki montażowe pod LGA...

Noctua za darmo wymieni posiadaczom ich układów chłodzenia podstawki montażowe pod LGA 1700

Posiadacze układów chłodzenia Noctua, mogą spać spokojnie, firma postarała się o to, żeby specjalnie dla nich wypuścić na rynek nowe mocowania chłodzenia zgodne ze standardem LGA 1700.

Programem wymiany podstawek dla procesorów Intela 12 generacji objęte zostaną prawie wszystkie dostępne w ofercie Noctua schładzacze procesorów. Jedynymi wyjątkami mają być, schładzacze przeznaczone do obudów mini-ITX, czyli NH-L9i i wariant 65W. Nie otrzymają one nowych wymiennych podstawek, dlatego że, ze względu na ich budowę potrzeba są one niekompatybilne z podstawką LGA 1700. Zostaną one w przyszłości zastąpione nowymi schładzaczami NH-L9-17XX.

Wymianę podstawek w schładzaczach Noctua, producent zamierza rozpocząć w listopadzie, tego roku i ma ona potrwać do stycznia 2022. Poniżej zamieszczamy harmonogram wymian.

Jeśli z jakiegoś powodu, nie uda się wam wymienić za darmo podstawki montażowej, to będzie też możliwość zakupu tej podstawki w cenie 7,90 USD.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię