Strona głównaGryNowa aktualizacja do Fortnite doda ciężki karabin snajperski i będzie on jedną...

Nowa aktualizacja do Fortnite doda ciężki karabin snajperski i będzie on jedną z najmocniejszych broni

Nikt nie może czuć się bezpiecznie, kiedy na dzielni grasuje snajper. W odpowiednich rękach nowa broń może się okazać prawdziwym koszmarem dla pozostałych graczy.

Niedługo w Fortnite pojawi się broń tak bardzo złowieszcza, że strach będzie odpalić serwer gry. Na jej ślad wpierw natknęli się górnicy poszukujący informacji o przedmiotach na stronie Storm Shield. Znaleźli tam Ciężką Snajperkę o śmiercionośnych statystykach. Jej wysoki poziom obrażeń pozwala zabijać graczy nie tylko jednym strzałem, ale też niszczyć osłony.

Informacje o nowej broni potwierdził kanał Fortnite Battle Royale Leaks Twitter. Udostępniono tam krótki materiał wideo, który pokazuje, jak wygląda oraz ile szkód potrafi wyrządzić zapowiedziana snajperka. Uprzedzamy, to nie jest film dla osób o słabych nerwach… 

Nowa broń w Fortnite

Wzorując się na tym, że pociski potrafią niszczyć drewniane osłony, całe drzewa, nadto przechodzą przez metalowe zabezpieczenia, można założyć, że osoba znajdująca się na celowniku ma bardzo małe szanse na przeżycie starcia. W tym przypadku najlepiej być z dala od zasięgu strzału, bowiem żadna architektura nie zapewni ochrony. Zaledwie jeden, dobrze wycelowany pocisk wystarczy, by zdobyć fraga niezależnie od tego, gdzie drugi gracz upatrzył sobie schronienie.

Jedyną wadą snajperki ma być bardzo długi czas przeładowywania. Według danych to aż 4 sekundy, więc tyle czasu będą mieć przeciwnicy, by odegrać się snajperowi za wszystkie dokonane przez niego morderstwa.     

Źródło: pcgamer.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię