Strona głównaGryTaktyczny FPS Insurgency za darmo na Steam

Taktyczny FPS Insurgency za darmo na Steam

Raz zainstalowana gra zostanie z nami do końca świata. Jednak trzeba się pośpieszyć z dodaniem jej do biblioteki Steam.

Lubicie rozgrywkę w sieci skupiającą się na drużynowych zmaganiach? Jeśli tak, to znajdźcie chwilę, by zalogować się na Waszym koncie Steam. Na miejscu jest do zgarnięcia darmowe Insurgency.

Jest to taktyczny shooter przeznaczony do rozgrywania drużynowych meczów multiplayer dla 32 osób. Do wyboru jest 7 trybów zabaw, a w tym ochrona terytorium, niszczenie zapasów amunicji, a także eskortowanie ważnych „przesyłek”.  Oprócz tego oferuje tryb do kooperacji dla 5 graczy, w którym do wykonania są misje o różnym stopniu trudności. Twórcy przygotowali 16 map do rywalizacji, ponad 40 rodzajów broni z ulepszeniami i wiele dodatkowych usprawnień, które oddzielają grubą kreską gry pokroju Counter-Strike od Insurgency.   

Mechanizm rozgrywki skupia się na wysokim realizmie, gdzie ciężar uzbrojenia wpływa na cechy cechy fizyczne (wytrzymałość, szybkość). Dodatkowo HUD i UI zminimalizowano do zera, by odzwierciedlić prawdziwe warunki walki i sposób korzystania z broni. Ważnym aspektem jest tu współpraca drużyn przez wzgląd na klasowość postaci, toteż zmusza graczy do wykorzystywania wspólnych zasobów w celu utrzymania się przy życiu i realizacji postawionych celów.

Jeśli posmakowała Wam zanęta, to czas łyknąć główną przynętę na platformie Steam. Wystarczy przejść na tę stronę i wybrać opcję zainstaluj. Dzięki temu gra automatycznie zostanie przypisana do waszego konta. Musimy się tylko z tym pośpieszyć, bowiem promocja trwa tylko do jutra, do około godziny 19:00

[you tube=Ai9_uMcOZ60]

Źródło: pcgamer.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię