Strona głównaGryAktualnościNowa aktualizacja Windowsa 10 pogarsza wydajność gier

Nowa aktualizacja Windowsa 10 pogarsza wydajność gier

To nie pierwszy raz kiedy gracze mają problemy z aktualizacją systemu Windows 10. Najnowsza kompilacja może powodować spadek wydajności niektórych tytułów.

Na co dzień używam różnych komputerów, głównie laptopów, zazwyczaj w topowych specyfikacjach i za każdym razem kiedy którykolwiek z nich zaczyna źle działać, to oznacza to tylko jedno – aktualizacja systemu Windows 10 jest gotowa do zainstalowania. Ale aktualizacje Windowsa stwarzają też problemy już po ich instalacji.

Najnowsza kompilacja okienek oznaczona symbolem 17763.348 z pakietem plików KB4482887 powoduje spadek wydajności gier. Najwięcej gracze skarżą się na działanie Destiny 2, a ogółem mniejszą liczbę wyświetlanych klatek można zauważyć głównie w starszych produkcjach, takich jak np. Call of Duty: Modern Warfare 2.

Microsoft wie już o problemach i potwierdza, że jest to wina nowej wersji systemu. Zalecenia? Można spróbować odnaleźć się w nowej rzeczywistości i poczekać na kolejną aktualizację lub odinstalować aktualną wersję. W przypadku, kiedy Windows będzie chciał (a na pewno będzie chciał) ponownie wykonać aktualizację, należy ją zatrzymać i odkładać w nieskończoność.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

orson_dzi
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię