Strona głównaGryNowa gra akcji Devil's Hunt będzie konkurowała z serią Devil May Cry....

Nowa gra akcji Devil’s Hunt będzie konkurowała z serią Devil May Cry. Premiera na PC już w 2019

Debiut polskiego studia Layopi Games będzie egranizacją książki Pawła Leśniaka „Równowaga”. W cyfrowym świecie odbędziemy tą samą wędrówkę do piekła i z powrotem, szukając własnego miejsca w konflikcie aniołów i sił piekielnych…

Nieustanna walka armii piekielnych z niebiańskimi to jeden z popularniejszych motywów w literaturze, kinematografii, a nawet i w grach komputerowych. Był Constantine, był Devil May Cry, Między Piekłem a Niebem i wiele innych dzieł nawiązujących do biblijnych opowieści o harmonii na Ziemi, którą kontrolują dwie skłócone ze sobą waśnie. Wdzięczny temat doczeka się kolejnej odsłony w grze akcji Devil’s Hunt opracowywanej na podstawie książki Pawła Leśniaka.

Sam autor zdecydował, że warto przenieść uniwersum „Równowagi” do świata bardziej namacalnego, w którym słowa zastąpi dynamiczna rozgrywka i widok przenikających się wymiarów fantasy z rzeczywistością. Dlatego też założył własne studio Lyaopi Games, zebrał doświadczoną ekipę i przystąpił do tworzenia egranizacji.

Bohaterem owej historii będzie Desmond, który trafia w sam środek konfliktu aniołów i demonów. Przeciwstawne grupy będą chciały na nim wymusić opowiedzenie się po którejś ze stron, jednak on postanowi podążać własną ścieżką usłaną zmasakrowanymi potworami. W tym ostatnim mają mu pomóc specjalne umiejętności łączące ludzkie i demoniczne talenty. 

Aby eksterminacja wrogów nie była nudna, twórcy przygotowują zaawansowane drzewko rozwoju z szeroką paletą zdolności bohatera, a także bogaty system combo, który będzie łatwy do opanowania i trudny do osiągnięcia mistrzowskiego poziomu, co oznacza, że każdy gracz ukierunkuje swoją postać według własnego wzoru i zachcianek.

[you tube=ua0V3Zgc-WM]

Premierę Devil’s Hunt zaplanowano na 2019 rok.

Źródło: wccftech.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię