Już za chwilę, już za moment (chociaż wciąż nie wiemy kiedy dokładnie) nastąpi premiera nowej generacji kart graficznych Nvidia GeForce. Jednak wcześniej trzeba się pozbyć konstrukcji zalegających w magazynach. Dlatego Zieloni przygotowali ciekawą promocję, dzięki której można trochę zaoszczędzić przy składaniu nowego komputera. 

W oficjalnym sklepie Nvidii dostępna jest promocja, tym razem na te nieco tańsze karty. Kupując jeden z modeli GTX 1050 Ti lub GTX 1060 z 6 GB pamięci można w zestawie całkowicie za darmo otrzymać dysk SSD Kingston UV500 o pojemności 120 lub 240 GB. W ten sposób, składając komputer, można zaoszczędzić kilkaset złotych właśnie na dysku, który idealnie sprawdzi się jako baza pod system operacyjny i najważniejsze programy. 

Skąd taka hojność Nvidii? Może to być związane z chęcią pozbycia się zalegających kart graficznych przed premierą nowej generacji. Ta powinna nastąpić w ciągu kilku najbliższych tygodni. Z drugiej strony może to być zwykła, przygotowywana od dawna promocja, która odbyłaby się niezależnie od prmiery nowych konstrukcji. W gruncie rzeczy nie ma to wielkiego znaczenia. Kto będzie chciał, to skorzysta z oferty. 

Póki co promocja jest dostępna w brytyjskiej wersji sklepu Nvidii, ale według serwisu Guru3D wkrótce zostanie rozszerzona o kolejne, europejskie państwa. Miejmy nadzieję, że na liście znajdzie się też Polska. 

Źródło: Guru3D

ZOSTAW KOMENTARZ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię