Strona głównaGryNowa gra od twórców Spec Ops

Nowa gra od twórców Spec Ops

Kolejna gra studia Yager Development będzie FPS-em zatytułowanym The Cycle. Zapowiada się bardzo obiecująco a nie jest to niestety Spec Ops: The Line 2, której większość graczy mogła się spodziewać.

Niedawno studio ogłosiło wydanie gry oraz udostępniło zwiastun, który możecie obejrzeć w tym artykule. Sporym atutem The Cycle będzie środowisko w jakim przyjdzie nam walczyć. The Cycle to gra wieloosobowa z różnymi wariantami rozgrywki. Oprócz zabijania przeciwników w grze czeka nas wiele różnorodnych misji.

W chwili obecnej nie jest znana data jej premiery. Gdy tylko się o niej dowiemy damy Wam znać. Studio planuje przeprowadzenie zamkniętych testów alfa, które mają odbyć się w sierpniu. Może to dawać wskazówki, że premiera jest już bliżej niż dalej. Lista zapisów do testów nadal jest otwarta i każdy może wziąć w nich udział.

[you tube=-pdVxPGZ9T4]

Pomimo tego, że jest to sieciowy FPS deweloper zapewnia, że nie chce stworzyć kolejnej gry Battle Royale. Wydaje się zatem, że jest to jedyne studio, które nie chce kopiować innych. Tym bardziej jesteśmy ciekawi co przyniesie The Cycle.

Źródło: segmentnext

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię