Strona głównaGadżetyMarzyłeś o broni Żniwiarza lub Smugi z Overwatch? Niedługo je kupisz

Marzyłeś o broni Żniwiarza lub Smugi z Overwatch? Niedługo je kupisz

Chyba każdy gracz uwielbia wszelkiej maści gadżety związane ze swoich hobby. Można do tego zaliczyć plakaty, figurki, breloczki i różne inne akcesoria. Teraz do listy rzeczy do kupienia można dorzucić jeszcze bronie postaci z Overwatcha. 

Marzyliście kiedyś o broni Żniwiarza (Reaper) lub Smugi (Tracer) z gry Overwatch? Do tej pory wszyscy cosplayerzy musieli wykonywać je ręcznie, co nie było łatwe i rzadko kiedy kończyło się zadowalającym efektem. Na szczęście wkrótce to się zmieni za sprawą firmy Hasbro, która specjalizuje się w produkcji zabawek. 

Blizzard i Hasbro nawiązały współpracę, w ramach której ruszy produkcja gadżetów związanych z grą Overwatch. Wśród nich znajdzie się także charakterystyczna broń Żniwiarza w wersji Nerf. Co prawda nie będzie strzelać śrutem, ale 8 pocisków Nerf Rival też zrobi robotę, przynajmniej w trakcie zabawy. Co ciekawe, strzelba będzie wyposażona w blokadę bezpieczeństwa oraz wskaźnik gotowości do wystrzału. 

Shotgun Żniwiarza będzie pierwszą bronią, która zostanie wyprodukowana przez Hasbro. Ciekawe, co będzie kolejne. Wybór jest dość duży. Firma może wybierać pomiędzy Żołnierzem-76, Sombrą, Smugą (Tracer) czy też karabinem snajperskim Trupiej Wdowy (Widowmaker). Osobiście najbardziej ucieszyłbym się z tej ostatniej. 

Źródło: Engadget

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię